Ви зараз переглядаєте На 2022-2027 роки – понад 700 мільйонів доларів

На 2022-2027 роки – понад 700 мільйонів доларів

На 2022-2027 роки – понад 700 мільйонів доларів

Мінекономіки України разом з Організацією Об’єднаних Націй з промислового розвитку запускають проект із трансферу японських технологій в Україну за фінансування Японії.

У рамках цієї ініціативи бізнес зможе отримати грант до 10 мільйонів доларів. Загальний бюджет проекту – 188 мільйонів доларів. Він спрямований на підтримку відновлення зеленої промисловості та довгострокового сталого розвитку України шляхом передачі технологій. Також його метою є спільне створення підприємств у ключових галузях промисловості з високим потенціалом зростання і доданої вартості.

У межах проекту підтримка надаватиметься таким секторам: agro-tech; виробництво з біомаси та розвиток циркулярної економіки; цифрова трансформація; сталі енергетичні системи; енергозаощадження; промислова декарбонізація; управління енергетичною інфраструктурою, пом’якшення та адаптація до кліматичних ризиків; зелений водень/аміак; підвищення продуктивності МСП та tech-рішення у сфері smart-логістики; med-tech.

Окрім того Японія планує провести міжнародну конференцію із розмінування України восени 2025 року. Цьогоріч конференція із розмінування відбудеться у жовтні у Швейцарії.

Нагадаємо, міжнародні партнери України виділили на проекти напрямку гуманітарного розмінування на 2022-2027 роки понад 700 мільйонів доларів. Серед ключових донорів України – США, Швейцарія, Норвегія, ЄС, Японія, Нідерланди, Німеччина.

У Мінекономіки зазначають, що завдяки спільній роботі можливим є повернення земель до продуктивного використання, захист населення від впливу вибухонебезпечних предметів та посилення системи протимінної діяльності в Україні. І запевняють, що уряд лише посилюватиме координацію протимінної діяльності із міжнародною та фаховою спільнотою.

Редакція

Редакція фонду