Ви зараз переглядаєте 100% бронювання саперів. Уряд підтримав цю ініціативу

100% бронювання саперів. Уряд підтримав цю ініціативу

100% бронювання саперів. Уряд підтримав цю ініціативу

Сертифіковані оператори із розмінування можуть забронювати від мобілізації 100% саперів. Кабінет міністрів України підтримав відповідну ініціативу.

Підприємства, установи, організації матимуть змогу забронювати 100% складу груп або відділень, котрі безпосередньо здійснюють розмінування. Рішення уряду передбачає бронювання винятково фахівців із розмінування сертифікованого (!) оператора, які входитимуть до складу груп: нетехнічного обстеження, технічного обстеження, очищення, інспектування та контролю якості.

Бронювання анулюється, якщо впродовж півроку не ведуться роботи із розмінування.

«Необхідно якнайшвидше забезпечити безпеку населення на потенційно забруднених мінами територіях України та повернути ці землі в економічну експлуатацію. Бронювання підготовлених фахівців із розмінування, які працюють у штаті операторів, створить необхідні умови задля планомірної роботи із розмінування територій», – зауважив заступник міністра економіки Ігор Безкаравайний.

Він також наголосив, що від гуманітарного розмінування залежить як економічне зростання в Україні, так і продовольча безпека у світі.

Редакція

Редакція фонду