Ви зараз переглядаєте СТРАТЕГІЯ ПРОТИМІННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА 2024 РІК ДОПОМОЖЕ ОБ’ЄДНАТИСЯ НАВКОЛО ЦЬОГО БОЛЮЧОГО ПИТАННЯ

СТРАТЕГІЯ ПРОТИМІННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА 2024 РІК ДОПОМОЖЕ ОБ’ЄДНАТИСЯ НАВКОЛО ЦЬОГО БОЛЮЧОГО ПИТАННЯ

Україна представила проєкт Стратегії протимінної діяльності (ПМД), а також плани та потреби на 2024 рік. Його представили під час засідання секторальної робочої групи, співголовуючими якого були Перший віцепрем’єр-міністр – Міністр економіки Юлія Свириденко, Координаторка системи ООН в Україні Деніз Браун, Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Кунінорі Мацуда.

Згідно плану на наступний рік виокремили такі напрямки роботи: цифровізація сфери; створення прозорого ринку послуг із гумрозмінування; стимулювання національного виробництва в сфері гумрозмінування; координація ресурсів задля забезпечення пріоритетності у використанні ресурсів.

За словами голови БО «БФ «Перший фонд відновлення України» Романа Пальчикова, дана Стратегія вже давно була на часі, оскільки саме держава повинна врегульовувати подібні питання на законодавчому рівні, аби всі учасники процесу мали вектор щодо цієї надважливої діяльності та могли повноцінно об’єднати свої зусилля навколо неї. І вподальшому більш активно рухатися вперед задля розміннування та очищення України.