Conference “Protecting Critical Aviation Infrastructure from Threats” in Poland
Наприкінці червня цього року у Польщі відбулася наукова конференція «Захист критичної авіаційної інфраструктури від загроз», організована Товариством фахівців з безпеки CBRNE.
У заході взяли участь провідні експерти, науковці та представники безпекових служб з різних країн, зокрема, представник України – голова «Благодійного Фонду «Перший фонд відновлення України», полковник ДСНС у відставці РОМАН ПАЛЬЧИКОВ.
Конференція стала гідною платформою для обговорення новітніх підходів до захисту авіаційної інфраструктури в умовах хімічних, біологічних, радіологічних, ядерних та інших загроз. Учасники мали змогу ознайомитися з результатами наукових досліджень, новітніми технологіями виявлення та нейтралізації загроз, а також із моделями взаємодії у кризових ситуаціях.
Виступаючи перед учасниками у форматі онлайн, Роман Пальчиков детально представив український досвід у сфері розмінування територій України від вибухонебезпечних предметів в умовах повномасштабної агресії рф. Його виступ викликав велику зацікавленість серед учасників події, адже Україна сьогодні стикається з реальними, не гіпотетичними, викликами у цій сфері. Роман Пальчиков також наголосив на неабиякій важливості обміну досвідом між фахівцями – науковцями, практиками – та побудові сталих партнерських відносин між спеціалістами різних країн Європи й світу.
Товариство фахівців з безпеки CBRNE (Польща), котре виступило організатором заходу, активно працює над підвищенням рівня готовності відповідних служб до надзвичайних ситуацій, розробкою інноваційних рішень в цьому напрямку, проведенням тренінгів, симуляцій та практичних занять. Важливу роль у діяльності Товариства відіграє міжнародна співпраця та контакти, що підтверджується активною участю у рязного роду заходах експертів з провідних країн світу, зокрема, України.
Конференція «Захист критичної авіаційної інфраструктури від загроз» у Польщі продемонструвала, що лише завдяки спільним зусиллям, обміну знаннями, досвідом та практичними доробками можна ефективно протистояти сучасним загрозам та гарантувати безпеку критичної інфраструктури держав.